Cena kosza ze słodyczami to niejednokrotnie czynnik, która decyduje o naszym wyborze zestawu. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i chcąc, by przeglądanie asortymentu było wygodne, kosze upominkowe zostały posortowane również według cen. Proponujemy trzy grupy koszy prezentowych:

  • 130 zł
  • do 180 zł
  • powyżej 180 zł

Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w dokonaniu właściwego wyboru. Jako dodatkowa bezpłatna usługa każdy kosz można odrobinę zmodyfikować w celu zmieszczenia się w założonym budżecie. Niezależnie od kategorii w której się znajduje dana cena kosza, każdy kosz delikatesowy który wysyłamy lub wręczamy osobiście wygląda jak przysłowiowe milion dolarów. Komponując każdy kosz jesteśmy świadomi jego wyjątkowości i przykładamy uwagę do najdrobniejszych detali. Dotyczy koloru, ułożenia, kompozycji i dodatków.

Dodatkowo wprowadziliśmy inne kategorie koszy prezentowych, które uwzględniają popularne okazje do obdarowania eleganckim prezentem. Są to między innymi kosze na imieniny, na urodziny, prezenty na dzień kobiet i na dzień matki, kosze świąteczne i wielkanocne.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.