Rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku, z ofertą 5 koszy ? . Od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się produkcją upominkowych koszy delikatesowych oraz delikatesowych gadżetów reklamowych zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Sprzedaż prowadzona jest przez internet, nasze kosze znajdziecie również w kilkunastu znanych portalach zakupowych w kraju i na świecie.

Równorzędnie do gotowych koszy upominkowych zachęcamy do tworzenia koszy autorskich – swobodny wybór tego, co powinno znaleźć się w koszu. Ułatwia to fakt, że jesteśmy bezpośrednim wykonawcą, zatem łatwo i szybko uzgadniamy wszystko, co wykracza poza standard. Chlubimy się pięknym, ręcznie wykonanym przybraniem koszy, stąd m.in. ich popularność i rozpoznawalność.

Paradoksalnie, od kiedy kosze ze słodyczami można kupić w większości hipermarketów, wśród naszych klientów wzrosła świadomość słowa ´delikatesowy´ ((fr. délicatesse “delikatność, wrażliwość”) wyszukane i drogie artykuły spożywcze o b. dobrym smaku, specjały, delicje; także sklep z takimi artykułami.) My dodajemy do tego właściwą oprawę, indywidualne traktowanie każdego zamówienia i wygodę zakupu przez telefon/internet.

Niektórzy są zdziwieni, gdy pytamy: Dla kogo jest ten prezent? Dopiero po chwili jest oczywiste, że nie kupują smakoszyka dla siebie, że właściwie w ogóle nie kupują kosza, wybierają jedynie odpowiedni sposób wyrażenia tego, co chcą pokazać i przekazać.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Tym drugim proponujemy również delikatesowe gadżety firmowe, niedostępne w stałej ofercie. Dotychczas były to m.in. niebieskie migdały, kieliszki do wina z zatopionym na dnie miniaturowym słoniem, narzędzia z prawdziwej czekolady w skali 1:1, sygnowane czekoladki, oraz przeróżne sygnowane koszyczki z drobiazgami.